AK „ATINA“ Vršac, učestvovao na atletskom takmičenju u Smederevskoj Palanci, Knežević osvojio zlatnu medalju

Na takmičenju u Smederevskoj Palanci, pod nazivom“Život je jači“, ponovo je otvorena atletska sezona.Takmičenje je odlično organizovao AK Jasenica iz Smederevske Palanke, poštujući sve propisane mere bezbednosti i zaštite.  Atletski klub Atina je nastupio sa 6 takmičara i osvojio jednu zlatnu medalju u konkurenciji čak 21 kluba, pretežno iz Centralne Srbije.  Takmičar AK Atine Knežević Dušan je osvojio prvo mesto u konkurenciji mlađih pionira u disciplini skok u dalj sa rezultatom od 4,60m.  Solidan nastup su imali i Dijana Jovanović u disciplini 50m prepone, Aleksa Vejinović na 800m, Aleksandar Nikolić na 60m,Vuk Mijatović na 200m, Minja Milojević na 150 m, kao i mešovita štafeta 4x60m u sastavu (Jovanović Dijana, Minja Milojević, Vuk MIjatović i Knežević Dušan).  Sledeći nastup AK Atina ima 13. septembra na Prvenstvu Srbije za starije pionere, gde se očekuje takođe visok plasman izjavio je trener Srđan Jovanović Pogledajte slike sa takmičenja: